O nas

Niezwykła Polska to projekt zrodzony w głowach pasjonatów tego malowniczego zakątka ziemskiego globu, a zarazem osób, które turystyką, podróżami i hotelarstwem zajmują się zawodowo. Powstał z myślą o Was, naszych drogich gościach i klientach. Często powtarzacie nam, że w gąszczu turystycznych ofert ciężko wybrać te właściwe i spełniające Wasze oczekiwania, dlatego stworzyliśmy autorską kolekcję starannie wyselekcjonowanych i rekomendowanych propozycji niezapomnianych podróży po Polsce!

Zależy nam na tym, abyście po powrocie z Waszych wymarzonych wakacji odczuwali 100% satysfakcji, dlatego opracowując naszą kolekcję kierowaliśmy się motywacjami, na które z naszego doświadczenia zwracacie największą uwagę. Jakość na maksimum, odpowiedni standard świadczeń, atrakcyjna cena, gwarancja bezpieczeństwa, barwny program, bogata oferta towarzysząca, renoma i kondycja finansowa organizatora, warunki ubezpieczenia zdrowotnego i, zwłaszcza, opinie dotychczasowych uczestników – suma tego wszystkiego pozwoliła nam wyróżnić tylko pewne propozycje, które zawarliśmy w naszych sugestiach.

Jesteśmy nie biurem podróży, a niezależnym promotorem propozycji z katalogów różnych organizatorów turystyki. Z tego powodu rezerwacji ofert nie dokonacie u nas, a bezpośrednio na witrynach www naszych partnerów: touroperatorów i multiagencji turystycznych, do których odsyłamy Was w odpowiednich linkach. Do zobaczenia na podróżniczym szlaku!

fot.: Pixabay.com / logo: Flaticon.com / licencje otwarte